Nákupný košík
Košík je prázdny
Spolu 0,00 €
Zobraziť košík

Spona / pomôcka na skrytie ramienok podprsenky

Kód produktu: 940896
Skladom
Hodnotené 0x
5 ks 0,44 € / ks 2,19 € / bal
Kúpiť
15 ks 0,41 € / ks 6,09 € / bal
Kúpiť
30 ks 0,39 € / ks 11,79 € / bal
Kúpiť
  • Zloženie: plast
  • Rozmery: 49 x 29 mm
Nie je skladom
0,44 € s DPH
Popis Parametre Komentáre Recenzie Otázka na produkt
Spona na skrytie ramienok podprsenky je praktická pomôcka, ktorá pomôže stiahnuť ramienka k sebe na chrbte a udrží ich na mieste. Hodí sa k topom, šatám aj ďalším odevom, kde majú zostať ramienka skryté.
  • Zloženie: plast
  • Rozmery: 49 x 29 mm

Varianty


1 Transparent

2 telová

3 čierna
  • Kód: 940896