Nákupný košík
Košík je prázdny
Spolu 0,00 €
Zobraziť košík

Plastová dóza 4x2,1 cm skrutkovacia

Kód produktu: 740705
Skladom
Hodnotené 0x
4 ks 0,50 € / ks 2,00 € / bal
Kúpiť
12 ks 0,46 € / ks 5,57 € / bal
Kúpiť
120 ks 0,45 € / ks 53,88 € / bal
Kúpiť
  • Zloženie: plast
  • Priemer: 40 mm
  • Výška: 21 mm
  • Objem: 14 ml
Nie je skladom
0,50 € s DPH
Popis Parametre Komentáre Recenzie Otázka na produkt
Plastová dóza je vyrobená z priehľadného materiálu. Naviac je vybavená skrutkovacím vekom, preto sa nemusíte báť rozsypania obsahu. Využijete ju na koráliky, flitre či ďalšie drobnosti potrebné na bižutériu.
  • Zloženie: plast
  • Priemer: 40 mm
  • Výška: 21 mm
  • Objem: 14 ml

Varianty


Transparent
  • Kód: 740705
  • EAN: 8591149747052