Nákupný košík
Košík je prázdny
Spolu 0,00 €
Zobraziť košík

Nohavicový háčik / zapínanie, trojdielny

Kód produktu: 930717
Skladom
Hodnotené 0x
5 ks 0,26 € / ks 1,28 € / bal
Kúpiť
20 ks 0,24 € / ks 4,76 € / bal
Kúpiť
100 ks 0,23 € / ks 23,00 € / bal
Kúpiť
  • Zloženie: kov ktorý nekoroduje - dá sa prať
  • Rozmery celkom: 18 x 19 mm
Nie je skladom
0,26 € s DPH
Popis Parametre Komentáre Recenzie Otázka na produkt
Kovový háčik sa skladá z troch častí. Používa sa ako zapínanie na odevoch - pánskych a dámskych nohavíc alebo sukní.
  • Zloženie: kov ktorý nekoroduje - dá sa prať
  • Rozmery celkom: 18 x 19 mm

Varianty


1 nikel

2 čierny lak
  • Kód: 930717