Nákupný košík
Košík je prázdny
Spolu 0,00 €
Zobraziť košík

Jazdec k špirálovým zipsom No 5 kvet

Kód produktu: 930297
Skladom
Hodnotené 0x
3 ks 0,25 € / ks 0,74 € / bal
Kúpiť
10 ks 0,23 € / ks 2,31 € / bal
Kúpiť
100 ks 0,22 € / ks 22,30 € / bal
Kúpiť
  • Zloženie: kov
  • Celková dĺžka: 38 mm
  • Dĺžka tiahla: 32 mm
Nie je skladom
0,25 € s DPH
Popis Parametre Komentáre Recenzie Otázka na produkt
Kovový jazdec s ozdobným tiahlom je určený k špirálovým zipsom No 5 v metráži, ktoré u nás nájdete pod kódmi 800963, 790304. Tiahlo má tvar kvetu .
  • Zloženie: kov
  • Celková dĺžka: 38 mm
  • Dĺžka tiahla: 32 mm

Varianty


1 nikel

2 nikel čierny
  • Kód: 930297